ASMA1500B058L13
SirettaSiretta
ASMA1500B058L13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Siretta
Περιγραφή προϊόντος CBL ASSY SMA JACK-PLUG 49.2'
Φύλλα δεδομένων: 1.ASMA1500B058L13.pdf2.ASMA1500B058L13.pdf3.ASMA1500B058L13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ASMA1500B058L13 Κατασκευαστής Siretta
Στυλ SMA to SMA Σειρά -
Αλλα ονόματα ASMA1500B058L11
ASMA1500B058L11-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Μήκος 590.6" (15.0m) 49.2' Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 50 Ohms Γένος Female to Male
Συχνότητα - Max 6GHz Χαρακτηριστικά -