SIT9122AI-1C-33E
SiTimeSiTime
SIT9122AI-1C-33E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC PROG LVPECL 3.3V EN/DS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.SIT9122AI-1C-33E.pdf2.SIT9122AI-1C-33E.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT9122AI-1C-33E Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC PROG LVPECL 3.3V EN/DS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13469 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SIT9122AI-1C-33E.pdf2.SIT9122AI-1C-33E.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Σειρά SiT9122 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVPECL
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος 0.032" (0.80mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα Συχνότητας (Σύνολο) - Σταθερότητα συχνότητας ±20ppm
Λεπτομερής περιγραφή XO (Standard) LVPECL 220MHz ~ 625MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 69mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 35mA Βασικό συντονιστή MEMS
Διαθέσιμο φάσμα συχνοτήτων 220MHz ~ 625MHz