SIT9122AC-2D3-25E425.000000Y
SiTimeSiTime
SIT9122AC-2D3-25E425.000000Y Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 425.0000MHZ LVDS SMD
Φύλλα δεδομένων: SIT9122AC-2D3-25E425.000000Y.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT9122AC-2D3-25E425.000000Y Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC MEMS 425.0000MHZ LVDS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 32734 pcs Φύλλο δεδομένων SIT9122AC-2D3-25E425.000000Y.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.5V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά SiT9122
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVDS
Αλλα ονόματα 1473-29959-2
SIT9122AC-2D3-25E425.000000Y-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 425MHz
Λεπτομερής περιγραφή 425MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 55mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 35mA Βασικό συντονιστή MEMS