SIT9121AC-2D3-25E160.000000T
SiTIMESiTIME
SiTIME
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 160.0000MHZ LVDS SMD
Φύλλα δεδομένων: SIT9121AC-2D3-25E160.000000T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT9121AC-2D3-25E160.000000T Κατασκευαστής SiTIME
Περιγραφή OSC MEMS 160.0000MHZ LVDS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 47068 pcs Φύλλο δεδομένων SIT9121AC-2D3-25E160.000000T.pdf
Τύπος MEMS (Silicon) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Shell Style 2.5V Σειρά SiT9121
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ακροαματικότητα -
Πόλωση 6-SMD, No Lead Παραγωγή Enable/Disable
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή SIT9121AC-2D3-25E160.000000T Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm)
Ανοχή συχνότητας ±50ppm Συχνότητα - Υλοποίηση 1 35mA
Συχνότητα 160MHz Διευρυμένη περιγραφή 160MHz LVDS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.5V 55mA Enable/Disable
Περιγραφή OSC MEMS 160.0000MHZ LVDS SMD Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) LVDS
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 55mA