SIT9121AC-1C3-33E100.000000Y
SiTimeSiTime
SIT9121AC-1C3-33E100.000000Y Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 100.0000MHZ LVPECL SMD
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT9121AC-1C3-33E100.000000Y Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC MEMS 100.0000MHZ LVPECL SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά SiT9121
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVPECL
Αλλα ονόματα 1473-28777-2
SIT9121AC-1C3-33E100.000000Y-ND
SIT9121AC-1C3-33E100.00000Y
SIT9121AC-1C3-33E100.00000Y-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 100MHz
Λεπτομερής περιγραφή 100MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 69mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 35mA Βασικό συντονιστή MEMS