SIT9121AC-1C-33S
SiTimeSiTime
SIT9121AC-1C-33S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC PROG LVPECL 3.3V 20PPM STBY
Φύλλα δεδομένων: 1.SIT9121AC-1C-33S.pdf2.SIT9121AC-1C-33S.pdf3.SIT9121AC-1C-33S.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT9121AC-1C-33S Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC PROG LVPECL 3.3V 20PPM STBY Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Σειρά SiT9121 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVPECL
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος 0.032" (0.80mm) Λειτουργία Standby
Σταθερότητα Συχνότητας (Σύνολο) - Σταθερότητα συχνότητας ±20ppm
Λεπτομερής περιγραφή XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 69mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 100µA Βασικό συντονιστή MEMS
Διαθέσιμο φάσμα συχνοτήτων 1MHz ~ 220MHz