SIT9120AI-2B2-25E125.000000X
SiTimeSiTime
SIT9120AI-2B2-25E125.000000X Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 125.0000MHZ LVPECL SMD
Φύλλα δεδομένων: SIT9120AI-2B2-25E125.000000X.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT9120AI-2B2-25E125.000000X Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC MEMS 125.0000MHZ LVPECL SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 32460 pcs Φύλλο δεδομένων SIT9120AI-2B2-25E125.000000X.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.5V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά SiT9120
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVPECL
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm
Συχνότητα 125MHz Λεπτομερής περιγραφή 125MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 69mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 35mA
Βασικό συντονιστή MEMS
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SIT9120AI-2B2-25E133.000000E
SIT9120AI-2B2-25E133.000000E
Κατασκευαστές: SiTime
Περιγραφή: -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.5V, 1
Σε απόθεμα: 44748 pcs
Κατεβάστε: SIT9120AI-2B2-25E133.000000E.pdf
RFQ
SIT9120AI-2B2-25E125.000000
SIT9120AI-2B2-25E125.000000
Περιγραφή: OSC MEMS 125.0000MHZ LVDS SMD