SIT9120AI-1DF-33S133.333330Y
SiTimeSiTime
SIT9120AI-1DF-33S133.333330Y Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος -40 TO 85C, 7050, 10PPM, 3.3V, 1
Φύλλα δεδομένων: SIT9120AI-1DF-33S133.333330Y.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT9120AI-1DF-33S133.333330Y Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή -40 TO 85C, 7050, 10PPM, 3.3V, 1 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 39045 pcs Φύλλο δεδομένων SIT9120AI-1DF-33S133.333330Y.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά *
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead
Αλλα ονόματα 1473-21704-2
SIT9120AI-1DF-33S133.333330Y-ND
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm)