SIT9120AC-1B2-33E100.000000E
SiTIMESiTIME
SIT9120AC-1B2-33E100.000000E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC XO 3.3V 100MHZ OE
Φύλλα δεδομένων: 1.SIT9120AC-1B2-33E100.000000E.pdf2.SIT9120AC-1B2-33E100.000000E.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT9120AC-1B2-33E100.000000E Κατασκευαστής SiTIME
Περιγραφή OSC XO 3.3V 100MHZ OE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος MEMS (Silicon) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Shell Style 3.3V Σειρά SiT9120
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ακροαματικότητα -
Πόλωση 6-SMD, No Lead Παραγωγή Enable/Disable
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή SIT9120AC-1B2-33E100.000000E Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.031" (0.80mm)
Ανοχή συχνότητας ±25ppm Συχνότητα - Υλοποίηση 1 35mA
Συχνότητα 100MHz Διευρυμένη περιγραφή 100MHz LVPECL MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 3.3V 69mA Enable/Disable
Περιγραφή OSC XO 3.3V 100MHZ OE Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) LVPECL
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 69mA