SIT9120AC-1B2-25E133.000000D
SiTimeSiTime
SIT9120AC-1B2-25E133.000000D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.5V, 1
Φύλλα δεδομένων: SIT9120AC-1B2-25E133.000000D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT9120AC-1B2-25E133.000000D Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.5V, 1 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 51944 pcs Φύλλο δεδομένων SIT9120AC-1B2-25E133.000000D.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά *
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead
Αλλα ονόματα 1473-2376-2
SIT9120AC-1B2-25E133.000000D-ND
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm)