SIT9107AI-331H18E245.76000X
SiTimeSiTime
SIT9107AI-331H18E245.76000X Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 245.7600MHZ CML SMD
Φύλλα δεδομένων: SIT9107AI-331H18E245.76000X.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT9107AI-331H18E245.76000X Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC MEMS 245.7600MHZ CML SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2692 pcs Φύλλο δεδομένων SIT9107AI-331H18E245.76000X.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.8V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά SiT9107
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή CML
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±20ppm
Συχνότητα 245.76MHz Λεπτομερής περιγραφή 245.76MHz XO (Standard) CML Oscillator 1.8V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 41mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -