SIT9005AIE1G-30EO
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS
Φύλλα δεδομένων: SIT9005AIE1G-30EO.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT9005AIE1G-30EO Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC MEMS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15183 pcs Φύλλο δεδομένων SIT9005AIE1G-30EO.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3V Τύπος SSXO
Spread Spectrum Bandwidth -4.01%, Down Spread Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Σειρά SIT9005 Ακροαματικότητα -
Παραγωγή LVCMOS Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 0.030" (0.76mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα Συχνότητας (Σύνολο) -
Σταθερότητα συχνότητας ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm Λεπτομερής περιγραφή SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 6.5mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 6.5mA
Βασικό συντονιστή MEMS Διαθέσιμο φάσμα συχνοτήτων 1MHz ~ 141MHz