SIT9005ACR7G-18SK
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS
Φύλλα δεδομένων: SIT9005ACR7G-18SK.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT9005ACR7G-18SK Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC MEMS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11776 pcs Φύλλο δεδομένων SIT9005ACR7G-18SK.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.8V Τύπος SSXO
Spread Spectrum Bandwidth -2.91%, Down Spread Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Σειρά SIT9005 Ακροαματικότητα -
Παραγωγή LVCMOS Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 0.030" (0.76mm)
Λειτουργία Standby Σταθερότητα Συχνότητας (Σύνολο) -
Σταθερότητα συχνότητας ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm Λεπτομερής περιγραφή SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 1.8V Standby 4-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 5.5mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 1.5µA
Βασικό συντονιστή MEMS Διαθέσιμο φάσμα συχνοτήτων 1MHz ~ 141MHz