SIT9003AC-43-33DB-12.000000X
SiTimeSiTime
SIT9003AC-43-33DB-12.000000X Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Φύλλα δεδομένων: SIT9003AC-43-33DB-12.000000X.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT9003AC-43-33DB-12.000000X Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS LVTTL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 51494 pcs Φύλλο δεδομένων SIT9003AC-43-33DB-12.000000X.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά SiT9003
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Exposed Pad Παραγωγή LVCMOS, LVTTL
Αλλα ονόματα 1473-30230-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm) Λειτουργία -
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 12MHz
Λεπτομερής περιγραφή 12MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Exposed Pad Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 4.1mA