SIT9002AI-232N25DO150.00000Y
SiTimeSiTime
SIT9002AI-232N25DO150.00000Y Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 150.0000MHZ LVDS SMD
Φύλλα δεδομένων: SIT9002AI-232N25DO150.00000Y.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT9002AI-232N25DO150.00000Y Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC MEMS 150.0000MHZ LVDS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14217 pcs Φύλλο δεδομένων SIT9002AI-232N25DO150.00000Y.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.5V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά SiT9002
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVDS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm)
Λειτουργία - Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm
Συχνότητα 150MHz Λεπτομερής περιγραφή 150MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 77mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 10µA