SIT9002AC-432N33DB100.00000T
SiTimeSiTime
SIT9002AC-432N33DB100.00000T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC XO 100MHZ SD
Φύλλα δεδομένων: SIT9002AC-432N33DB100.00000T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT9002AC-432N33DB100.00000T Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC XO 100MHZ SD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16830 pcs Φύλλο δεδομένων SIT9002AC-432N33DB100.00000T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά SiT9002
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή HCSL
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm)
Λειτουργία Standby (Power Down) Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm
Συχνότητα 100MHz Λεπτομερής περιγραφή 100MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 80mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -