SIT8924BMU1-25N
SiTimeSiTime
SIT8924BMU1-25N Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC PROG LVCMOS 2.5V 20PPM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.SIT8924BMU1-25N.pdf2.SIT8924BMU1-25N.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT8924BMU1-25N Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC PROG LVCMOS 2.5V 20PPM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18503 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SIT8924BMU1-25N.pdf2.SIT8924BMU1-25N.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.5V Τύπος XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Σειρά SiT8924B Ακροαματικότητα AEC-Q100
Παραγωγή LVCMOS, LVTTL Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 0.032" (0.80mm)
Λειτουργία - Σταθερότητα Συχνότητας (Σύνολο) ±20ppm
Σταθερότητα συχνότητας ±20ppm Λεπτομερής περιγραφή XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 4.8mA Βασικό συντονιστή MEMS
Διαθέσιμο φάσμα συχνοτήτων 1MHz ~ 110MHz