SIT8924BA-71-18E-72.000000G
SiTimeSiTime
SIT8924BA-71-18E-72.000000G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC MEM
Φύλλα δεδομένων: SIT8924BA-71-18E-72.000000G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT8924BA-71-18E-72.000000G Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC MEM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 56246 pcs Φύλλο δεδομένων SIT8924BA-71-18E-72.000000G.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.8V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Σειρά SiT8924B
Ακροαματικότητα AEC-Q100 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS, LVTTL
Αλλα ονόματα 1473-31215-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±20ppm Συχνότητα 72MHz
Λεπτομερής περιγραφή 72MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 4.5mA