SIT8924BA-22-33E-20.000000G
SiTimeSiTime
SIT8924BA-22-33E-20.000000G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 20.0000MHZ LVCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.SIT8924BA-22-33E-20.000000G.pdf2.SIT8924BA-22-33E-20.000000G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT8924BA-22-33E-20.000000G Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC MEMS 20.0000MHZ LVCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά SiT8924B
Ακροαματικότητα AEC-Q100 Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS, LVTTL
Αλλα ονόματα 1473-1669-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm Συχνότητα 20MHz
Λεπτομερής περιγραφή 20MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 4.8mA