SIT8924BA-18-33N-50.000000E
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: SIT8924BA-18-33N-50.000000E.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT8924BA-18-33N-50.000000E Κατασκευαστής SiTIME
Περιγραφή OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 65246 pcs Φύλλο δεδομένων SIT8924BA-18-33N-50.000000E.pdf
Τύπος MEMS (Silicon) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Shell Style 3.3V Σειρά SiT8924B
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ακροαματικότητα AEC-Q100
Πόλωση 4-SMD, No Lead Παραγωγή -
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή SIT8924BA-18-33N-50.000000E Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.031" (0.80mm)
Ανοχή συχνότητας ±30ppm Συχνότητα - Υλοποίηση 1 -
Συχνότητα 50MHz Διευρυμένη περιγραφή 50MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 3.3V 4.8mA
Περιγραφή OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) LVCMOS
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 4.8mA