SIT8920AM-23-25E-4.000000E
SiTimeSiTime
SIT8920AM-23-25E-4.000000E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 4.0000MHZ LVCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.SIT8920AM-23-25E-4.000000E.pdf2.SIT8920AM-23-25E-4.000000E.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT8920AM-23-25E-4.000000E Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC MEMS 4.0000MHZ LVCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Προμήθεια 2.5V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά SiT8920
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS, LVTTL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 4MHz
Λεπτομερής περιγραφή 4MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 4.2mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 4.1mA Βασικό συντονιστή MEMS