SIT8208AI-G3-25S-38.000000X
SiTimeSiTime
SiTime
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 2.5V, 3
Φύλλα δεδομένων: SIT8208AI-G3-25S-38.000000X.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT8208AI-G3-25S-38.000000X Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 2.5V, 3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 76740 pcs Φύλλο δεδομένων SIT8208AI-G3-25S-38.000000X.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.5V Τύπος XO (Standard)
Σειρά SiT8208 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Παραγωγή LVCMOS, LVTTL Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 38MHz
Λεπτομερής περιγραφή 38MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.5V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 33mA