SIT8208AC-8F-33S-60.000000X
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος -20 TO 70C, 7050, 10PPM, 3.3V, 6
Φύλλα δεδομένων: SIT8208AC-8F-33S-60.000000X.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT8208AC-8F-33S-60.000000X Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή -20 TO 70C, 7050, 10PPM, 3.3V, 6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 24130 pcs Φύλλο δεδομένων SIT8208AC-8F-33S-60.000000X.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Σειρά SiT8208 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Παραγωγή LVCMOS, LVTTL Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±10ppm Συχνότητα 60MHz
Λεπτομερής περιγραφή 60MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 33mA