SIT8208AC-83-28E-27.000000T
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.8V, 2
Φύλλα δεδομένων: SIT8208AC-83-28E-27.000000T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT8208AC-83-28E-27.000000T Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.8V, 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 54071 pcs Φύλλο δεδομένων SIT8208AC-83-28E-27.000000T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.8V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά SiT8208
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS, LVTTL
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 27MHz Λεπτομερής περιγραφή 27MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 33mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 31mA