SIT8208AC-82-28E-4.000000X
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.8V, 4
Φύλλα δεδομένων: SIT8208AC-82-28E-4.000000X.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT8208AC-82-28E-4.000000X Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.8V, 4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67627 pcs Φύλλο δεδομένων SIT8208AC-82-28E-4.000000X.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.8V Τύπος XO (Standard)
Σειρά SiT8208 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Παραγωγή LVCMOS, LVTTL Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm Συχνότητα 4MHz
Λεπτομερής περιγραφή 4MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 33mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 31mA Βασικό συντονιστή MEMS