SIT8008BIA83-33E-25.000000Y
SiTIMESiTIME
SIT8008BIA83-33E-25.000000Y Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: SIT8008BIA83-33E-25.000000Y.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT8008BIA83-33E-25.000000Y Κατασκευαστής SiTIME
Περιγραφή OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 95655 pcs Φύλλο δεδομένων SIT8008BIA83-33E-25.000000Y.pdf
Τύπος MEMS (Silicon) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Shell Style 3.3V Σειρά SiT8008B
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ακροαματικότητα -
Πόλωση 4-SMD, No Lead Παραγωγή Enable/Disable
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή SIT8008BIA83-33E-25.000000Y Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm)
Ανοχή συχνότητας ±50ppm Συχνότητα - Υλοποίηση 1 4.2mA
Συχνότητα 25MHz Διευρυμένη περιγραφή 25MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 3.3V 4.5mA Enable/Disable
Περιγραφή OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) LVCMOS
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 4.5mA