SIT8008AIL71-33S-20.000000E
SiTimeSiTime
SIT8008AIL71-33S-20.000000E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 20.0000MHZ LVCMOS SMD
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT8008AIL71-33S-20.000000E Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC MEMS 20.0000MHZ LVCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Σειρά SiT8008
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±20ppm Συχνότητα 20MHz
Λεπτομερής περιγραφή 20MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 4.5mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 4.3µA Βασικό συντονιστή MEMS
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SIT8008AIL71-33S-20.000000G
SIT8008AIL71-33S-20.000000G
Κατασκευαστές: SiTime
Σε απόθεμα: 66719 pcs
Κατεβάστε: SIT8008AIL71-33S-20.000000G.pdf
RFQ
SIT8008AIL7-XXS
SIT8008AIL7-XXS
Περιγραφή: OSC PROG H/LV-CMOS 2.25-3.63V
Κατεβάστε: SIT8008AIL7-XXS.pdf
RFQ
SIT8008AIL71-33S-20.000000
SIT8008AIL71-33S-20.000000