SIT5157AI-FK-33N0-100.000000X
SiTimeSiTime
SIT5157AI-FK-33N0-100.000000X Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος LVCMOS
Φύλλα δεδομένων: 1.SIT5157AI-FK-33N0-100.000000X.pdf2.SIT5157AI-FK-33N0-100.000000X.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT5157AI-FK-33N0-100.000000X Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή LVCMOS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος TCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά SIT5157
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 10-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS
Αλλα ονόματα 1473-30929-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.042" (1.06mm) Λειτουργία -
Σταθερότητα συχνότητας ±0.5ppm Συχνότητα 100MHz
Λεπτομερής περιγραφή 100MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 10-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 45mA (Typ)