SIT5002AC-2E-33E0-100.000000Y
SiTimeSiTime
SIT5002AC-2E-33E0-100.000000Y Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC XO 3.3V 100MHZ OE
Φύλλα δεδομένων: SIT5002AC-2E-33E0-100.000000Y.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT5002AC-2E-33E0-100.000000Y Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC XO 3.3V 100MHZ OE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 30353 pcs Φύλλο δεδομένων SIT5002AC-2E-33E0-100.000000Y.pdf
Τύπος TCXO Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Σειρά SiT5002 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Αλλα ονόματα SIT5002AC-2E-33E0-100.00000Y
SIT5002AC-2E-33E0-100.00000Y-ND
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm) Λεπτομερής περιγραφή TCXO Oscillator 4-SMD, No Lead