SIT5001AI-GE-18N0-40.000000
SiTimeSiTime
SIT5001AI-GE-18N0-40.000000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 40.000MHZ SMD
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT5001AI-GE-18N0-40.000000 Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC MEMS 40.000MHZ SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12623 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος TCXO Μέγεθος / Διαστάσεις 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm)
Σειρά SiT5001 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Αλλα ονόματα Q10043410
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm)
Λεπτομερής περιγραφή TCXO Oscillator 4-SMD, No Lead Βασικό συντονιστή MEMS
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SIT5001AI-GE-18N0-40.000000X
SIT5001AI-GE-18N0-40.000000X
Κατασκευαστές: SiTime
Περιγραφή: OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD
Σε απόθεμα: 23118 pcs
Κατεβάστε: SIT5001AI-GE-18N0-40.000000X.pdf
RFQ
SIT5001AI-GE-18N0-40.000000T
SIT5001AI-GE-18N0-40.000000T
Περιγραφή: OSC XO 1.8V 40MHZ NC
Κατεβάστε: SIT5001AI-GE-18N0-40.000000T.pdf
RFQ
SIT5001AI-GE-18N0-74.250000T
SIT5001AI-GE-18N0-74.250000T
Περιγραφή: OSC XO 1.8V 74.25MHZ NC
Κατεβάστε: SIT5001AI-GE-18N0-74.250000T.pdf
SIT5001AI-GE-18N0-40.000000Y
SIT5001AI-GE-18N0-40.000000Y