SIT5001AI-2E-33N0-24.000000X
SiTimeSiTime
SIT5001AI-2E-33N0-24.000000X Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος 3.2X2.5 MM,5 PPM,24MHZ
Φύλλα δεδομένων: SIT5001AI-2E-33N0-24.000000X.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT5001AI-2E-33N0-24.000000X Κατασκευαστής SiTime
Διαθέσιμη ποσότητα 20763 pcs Φύλλο δεδομένων SIT5001AI-2E-33N0-24.000000X.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος TCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά SiT5001
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS
Αλλα ονόματα SIT5001AI-2E-33N0-24.000000XCT Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm) Λειτουργία -
Σταθερότητα συχνότητας ±5ppm Συχνότητα 24MHz
Λεπτομερής περιγραφή 24MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 33mA