SIT3907AC-DF-33NH-77.760000Y
SiTimeSiTime
SIT3907AC-DF-33NH-77.760000Y Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC DCXO 77.7600MHZ LVCMOS LVTTL
Φύλλα δεδομένων: SIT3907AC-DF-33NH-77.760000Y.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT3907AC-DF-33NH-77.760000Y Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC DCXO 77.7600MHZ LVCMOS LVTTL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14543 pcs Φύλλο δεδομένων SIT3907AC-DF-33NH-77.760000Y.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος DCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά SiT3907
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS, LVTTL
Αλλα ονόματα SIT3907AC-DF-33NH-77.76000Y
SIT3907AC-DF-33NH-77.76000Y-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm) Λειτουργία -
Σταθερότητα συχνότητας ±10ppm Συχνότητα 77.76MHz
Λεπτομερής περιγραφή 77.76MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 34mA