SIT3907AC-CF-25NZ-40.000000T
SiTimeSiTime
SIT3907AC-CF-25NZ-40.000000T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC DCXO 40.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Φύλλα δεδομένων: SIT3907AC-CF-25NZ-40.000000T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT3907AC-CF-25NZ-40.000000T Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC DCXO 40.0000MHZ LVCMOS LVTTL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13580 pcs Φύλλο δεδομένων SIT3907AC-CF-25NZ-40.000000T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.5V Τύπος DCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά SiT3907
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS, LVTTL
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm)
Λειτουργία - Σταθερότητα συχνότητας ±10ppm
Συχνότητα 40MHz Λεπτομερής περιγραφή 40MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 34mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -