SIT3822AC-2B-25NY
SiTimeSiTime
SIT3822AC-2B-25NY Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC PROG LVDS 2.5V 10PPM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.SIT3822AC-2B-25NY.pdf2.SIT3822AC-2B-25NY.pdf
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT3822AC-2B-25NY Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC PROG LVDS 2.5V 10PPM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7239 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SIT3822AC-2B-25NY.pdf2.SIT3822AC-2B-25NY.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.5V Τύπος VCXO
Spread Spectrum Bandwidth - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Σειρά SiT3822 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVDS
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος 0.031" (0.79mm) Λειτουργία -
Σταθερότητα Συχνότητας (Σύνολο) - Σταθερότητα συχνότητας ±10ppm
Λεπτομερής περιγραφή VCXO LVDS 220MHz ~ 625MHz Programmable Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 55mA
Βασικό συντονιστή MEMS Διαθέσιμο φάσμα συχνοτήτων 220MHz ~ 625MHz