SIT3821AC-2D-33NY
SiTIMESiTIME
SIT3821AC-2D-33NY Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC PROG LVDS 3.3V 10PPM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.SIT3821AC-2D-33NY.pdf2.SIT3821AC-2D-33NY.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT3821AC-2D-33NY Κατασκευαστής SiTIME
Περιγραφή OSC PROG LVDS 3.3V 10PPM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9682 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SIT3821AC-2D-33NY.pdf2.SIT3821AC-2D-33NY.pdf
Τύπος MEMS VCXO Spread Spectrum Bandwidth -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Shell Style 3.3V
Σειρά SiT3821 Κατάσταση RoHS Bulk
Ακροαματικότητα - Πόλωση 6-SMD, No Lead
Παραγωγή - Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή SIT3821AC-2D-33NY Ύψος 0.039" (1.00mm)
Ανοχή συχνότητας ±10ppm Σταθερότητα Συχνότητας (Σύνολο) 1MHz ~ 220MHz
Συχνότητα - Υλοποίηση 1 - Συχνότητα - Κέντρο -
Διευρυμένη περιγραφή 1MHz ~ 220MHz LVDS MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 3.3V 55mA Περιγραφή OSC PROG LVDS 3.3V 10PPM SMD
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) LVDS Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 55mA