SIT3821AC-2B-33NG
SiTimeSiTime
SIT3821AC-2B-33NG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC PROG LVDS 3.3V 10PPM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.SIT3821AC-2B-33NG.pdf2.SIT3821AC-2B-33NG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT3821AC-2B-33NG Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC PROG LVDS 3.3V 10PPM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7810 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SIT3821AC-2B-33NG.pdf2.SIT3821AC-2B-33NG.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος VCXO
Spread Spectrum Bandwidth - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Σειρά SiT3821 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVDS
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος 0.031" (0.79mm) Λειτουργία -
Σταθερότητα Συχνότητας (Σύνολο) - Σταθερότητα συχνότητας ±10ppm
Λεπτομερής περιγραφή VCXO LVDS 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 55mA
Βασικό συντονιστή MEMS Διαθέσιμο φάσμα συχνοτήτων 1MHz ~ 220MHz