SIT3821AC-1B-25NE
SiTimeSiTime
SIT3821AC-1B-25NE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC PROG LVPECL 2.5V 10PPM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.SIT3821AC-1B-25NE.pdf2.SIT3821AC-1B-25NE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT3821AC-1B-25NE Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC PROG LVPECL 2.5V 10PPM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6739 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SIT3821AC-1B-25NE.pdf2.SIT3821AC-1B-25NE.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.5V Τύπος VCXO
Spread Spectrum Bandwidth - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Σειρά SiT3821 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVPECL
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος 0.031" (0.79mm) Λειτουργία -
Σταθερότητα Συχνότητας (Σύνολο) - Σταθερότητα συχνότητας ±10ppm
Λεπτομερής περιγραφή VCXO LVPECL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 69mA
Βασικό συντονιστή MEMS Διαθέσιμο φάσμα συχνοτήτων 1MHz ~ 220MHz