SIT3809AC-D-18EZ
SiTimeSiTime
SIT3809AC-D-18EZ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS 10PPM
Φύλλα δεδομένων: 1.SIT3809AC-D-18EZ.pdf2.SIT3809AC-D-18EZ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT3809AC-D-18EZ Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS 10PPM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6594 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SIT3809AC-D-18EZ.pdf2.SIT3809AC-D-18EZ.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.8V Τύπος VCXO
Spread Spectrum Bandwidth - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Σειρά SiT3809 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS, LVTTL
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος 0.039" (1.00mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα Συχνότητας (Σύνολο) - Σταθερότητα συχνότητας ±10ppm
Λεπτομερής περιγραφή VCXO LVCMOS, LVTTL 80MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 33mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 10µA Βασικό συντονιστή MEMS
Διαθέσιμο φάσμα συχνοτήτων 80MHz ~ 220MHz