SIT3809AC-C-25NH
SiTimeSiTime
SIT3809AC-C-25NH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC PROG LVCMOS 2.5V 10PPM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.SIT3809AC-C-25NH.pdf2.SIT3809AC-C-25NH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT3809AC-C-25NH Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC PROG LVCMOS 2.5V 10PPM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6963 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SIT3809AC-C-25NH.pdf2.SIT3809AC-C-25NH.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.5V Τύπος VCXO
Spread Spectrum Bandwidth - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Σειρά SiT3809 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS, LVTTL
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος 0.031" (0.79mm) Λειτουργία -
Σταθερότητα Συχνότητας (Σύνολο) - Σταθερότητα συχνότητας ±10ppm
Λεπτομερής περιγραφή VCXO LVCMOS, LVTTL 80MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 36mA
Βασικό συντονιστή MEMS Διαθέσιμο φάσμα συχνοτήτων 80MHz ~ 220MHz