SIT3808AI-D2-33EG-27.000000Y
SiTimeSiTime
SIT3808AI-D2-33EG-27.000000Y Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS VCXO 27.0000MHZ LVCMOS
Φύλλα δεδομένων: 1.SIT3808AI-D2-33EG-27.000000Y.pdf2.SIT3808AI-D2-33EG-27.000000Y.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT3808AI-D2-33EG-27.000000Y Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC MEMS VCXO 27.0000MHZ LVCMOS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος VCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά SiT3808
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS
Αλλα ονόματα SIT3808AI-D2-33EG-27.00000Y
SIT3808AI-D2-33EG-27.00000Y-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm Συχνότητα 27MHz
Λεπτομερής περιγραφή 27MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 33mA