SIT3808AI-C-33EZ
SiTIMESiTIME
SIT3808AI-C-33EZ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 10PPM
Φύλλα δεδομένων: 1.SIT3808AI-C-33EZ.pdf2.SIT3808AI-C-33EZ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT3808AI-C-33EZ Κατασκευαστής SiTIME
Περιγραφή OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 10PPM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 35110 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SIT3808AI-C-33EZ.pdf2.SIT3808AI-C-33EZ.pdf
Τύπος MEMS VCXO Spread Spectrum Bandwidth -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Shell Style 3.3V
Σειρά SiT3808 Κατάσταση RoHS Bulk
Ακροαματικότητα - Πόλωση 6-SMD, No Lead
Παραγωγή Enable/Disable Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή SIT3808AI-C-33EZ Ύψος 0.031" (0.79mm)
Ανοχή συχνότητας ±10ppm Σταθερότητα Συχνότητας (Σύνολο) 1MHz ~ 80MHz
Συχνότητα - Υλοποίηση 1 70µA Συχνότητα - Κέντρο -
Διευρυμένη περιγραφή 1MHz ~ 80MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 3.3V 33mA Enable/Disable Περιγραφή OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 10PPM
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) LVCMOS, LVTTL Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 33mA