SIT3808AI-2F-25NX-50.000000T
SiTimeSiTime
SIT3808AI-2F-25NX-50.000000T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS VCXO 50.0000MHZ LVCMOS
Φύλλα δεδομένων: 1.SIT3808AI-2F-25NX-50.000000T.pdf2.SIT3808AI-2F-25NX-50.000000T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT3808AI-2F-25NX-50.000000T Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC MEMS VCXO 50.0000MHZ LVCMOS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Προμήθεια 2.5V Τύπος VCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά SiT3808
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm)
Λειτουργία - Σταθερότητα συχνότητας ±10ppm
Συχνότητα 50MHz Λεπτομερής περιγραφή 50MHz VCXO LVCMOS Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 33mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -