SIT3807AC-C-18SH
SiTIMESiTIME
SIT3807AC-C-18SH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC PROG LVCMOS 1.8V STBY 25PPM
Φύλλα δεδομένων: 1.SIT3807AC-C-18SH.pdf2.SIT3807AC-C-18SH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT3807AC-C-18SH Κατασκευαστής SiTIME
Περιγραφή OSC PROG LVCMOS 1.8V STBY 25PPM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 26419 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SIT3807AC-C-18SH.pdf2.SIT3807AC-C-18SH.pdf
Τύπος MEMS VCXO Spread Spectrum Bandwidth -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Shell Style 1.8V
Σειρά SiT3807 Κατάσταση RoHS Bulk
Ακροαματικότητα - Πόλωση 6-SMD, No Lead
Παραγωγή Standby Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή SIT3807AC-C-18SH Ύψος 0.031" (0.79mm)
Ανοχή συχνότητας ±25ppm Σταθερότητα Συχνότητας (Σύνολο) 1.544MHz ~ 49.152MHz
Συχνότητα - Υλοποίηση 1 10µA Συχνότητα - Κέντρο -
Διευρυμένη περιγραφή 1.544MHz ~ 49.152MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 1.8V 31mA Standby Περιγραφή OSC PROG LVCMOS 1.8V STBY 25PPM
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) LVCMOS, LVTTL Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 31mA