SIT2024BA-S2-33E-24.000000E
SiTimeSiTime
SIT2024BA-S2-33E-24.000000E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 24.0000MHZ LVCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.SIT2024BA-S2-33E-24.000000E.pdf2.SIT2024BA-S2-33E-24.000000E.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT2024BA-S2-33E-24.000000E Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC MEMS 24.0000MHZ LVCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm) Σειρά SiT2024B
Ακροαματικότητα AEC-Q100 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753 Παραγωγή LVCMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.057" (1.45mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm
Συχνότητα 24MHz Λεπτομερής περιγραφή 24MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable SC-74A, SOT-753
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 4.8mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -