SIT1618BA-71-33N-40.000000G
SiTimeSiTime
SIT1618BA-71-33N-40.000000G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: SIT1618BA-71-33N-40.000000G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT1618BA-71-33N-40.000000G Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 59428 pcs Φύλλο δεδομένων SIT1618BA-71-33N-40.000000G.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Σειρά SiT1618B
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm)
Λειτουργία - Σταθερότητα συχνότητας ±20ppm
Συχνότητα 40MHz Λεπτομερής περιγραφή 40MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 4.7mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 4.5mA