SIT1618BA-23-33E-40.000000D
SiTimeSiTime
SIT1618BA-23-33E-40.000000D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Φύλλα δεδομένων: SIT1618BA-23-33E-40.000000D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT1618BA-23-33E-40.000000D Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS LVTTL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 58686 pcs Φύλλο δεδομένων SIT1618BA-23-33E-40.000000D.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά SiT1618
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS, LVTTL
Αλλα ονόματα SIT1618BA-23-33E-40.00000D
SIT1618BA-23-33E-40.00000D-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 40MHz
Λεπτομερής περιγραφή 40MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 4.7mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 4.5mA Βασικό συντονιστή MEMS