SIT1602BC-73-25N-48.000000D
SiTimeSiTime
SIT1602BC-73-25N-48.000000D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.5V, 4
Φύλλα δεδομένων: SIT1602BC-73-25N-48.000000D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT1602BC-73-25N-48.000000D Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.5V, 4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 116781 pcs Φύλλο δεδομένων SIT1602BC-73-25N-48.000000D.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.5V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Σειρά SiT1602B
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm)
Λειτουργία - Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 48MHz Λεπτομερής περιγραφή 48MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 4.2mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -