SIT1602BC-23-25E-12.000000G
SiTimeSiTime
SIT1602BC-23-25E-12.000000G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 12.0000MHZ LVCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: SIT1602BC-23-25E-12.000000G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT1602BC-23-25E-12.000000G Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC MEMS 12.0000MHZ LVCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 95464 pcs Φύλλο δεδομένων SIT1602BC-23-25E-12.000000G.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.5V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά SiT1602B
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS
Αλλα ονόματα 1473-1322-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 12MHz
Λεπτομερής περιγραφή 12MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 4.2mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 4.2mA Βασικό συντονιστή MEMS