SIT1602BC-13-33E-24.000000G
SiTimeSiTime
SIT1602BC-13-33E-24.000000G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 24.0000MHZ LVCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: SIT1602BC-13-33E-24.000000G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT1602BC-13-33E-24.000000G Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC MEMS 24.0000MHZ LVCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 93789 pcs Φύλλο δεδομένων SIT1602BC-13-33E-24.000000G.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Σειρά SiT1602B
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS
Αλλα ονόματα 1473-1386-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 24MHz
Λεπτομερής περιγραφή 24MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 4.5mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 4mA Βασικό συντονιστή MEMS