SIT1602BC-13-28S-38.000000G
SiTimeSiTime
SIT1602BC-13-28S-38.000000G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SiTime
Περιγραφή προϊόντος -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 2.8V, 3
Φύλλα δεδομένων: SIT1602BC-13-28S-38.000000G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIT1602BC-13-28S-38.000000G Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 2.8V, 3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 65438 pcs Φύλλο δεδομένων SIT1602BC-13-28S-38.000000G.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.8V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Σειρά SiT1602B
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm)
Λειτουργία Standby (Power Down) Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 38MHz Λεπτομερής περιγραφή 38MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 4.5mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 4.3µA